בראשית ישראל פרסי

קליפ חתונה

חתונה היא אחד מרגעי השיא בחיי כל הזוגות, זהו אירוע רב משתתפים המסמל את הברית בין הגבר לאישה להקים יחד תא משפחתי ולהביא ילדים לעולם. ההכנות לאירוע מתחילות מספר חודשים לפני מועד החתונה, לאחר הכנת רשימת מוזמנים ובחירת מקום יש לדאוג גם להזמנת קייטרינג, לבחור תפריט עשיר ומגוון, לתאם עם אנשי מקצוע כמו צלם אירועים ותקליטן, ואין לוותר על הפקת קליפ מרשים ומרגש אותו ניתן להקרין באמצעות מסכי ענק באירוע עצמו.

הפקת קליפ ליום חתונה

בשנים האחרונות התחיל טרנד חדש ומלהיב הסוחף את כל הזוגות העומדים להינשא, מספר שבועות לפני האירוע עצמו החתן והכלה לעתיד נפגשים בסטודיו של צלם מקצועי ומתכננים יחד עם הצוות המנוסה קליפ לחתונה שלהם. צוות הסטודיו האחראי על הפקת הקליפ מציע מספר רעיונות ולאחר תיאום צפיות מתחיל לביים את הקליפ ולתכנן אותו לפרטי פרטים.
הפקת קליפים לחתונה אינה עניין של מה בכך, נדרש ציוד מקצועי, צוות מיומן הכולל במאי, תסריטאי, צלמים ועורכי וידאו, ויש לשלב בקליפ מוסיקת רקע, כתוביות, מעברים עם הנפשת מקוריות ועוד. את הקליפ עצמו אפשר לצלם בסטודיו המאובזר אך לרוב נהוג לשלב גם צילומי זוגיות בחוץ, למשל בחוף הים, בפארק ירוק ומטופח, ליד מבנה היסטורי מעניין ויפה, בשמורת טבע, בחניון בלב העיר ובכל מקום אחר.
כדאי לדעת כי בקליפ עצמו יכולים להשתתף גם בני משפחה, חברים קרובים, קולגות מהעבודה ובמידה ויש ילדים מומלץ לאפשר גם להם להשתתף בסרטון המושקע.

הפתעה מרגשת למוזמנים

צוות בראשית מתמחה בצילומי קליפים לכל סוגי האירועים, לרבות קליפ חתונה מקורי ומרגש. את הקליפ נהוג להקרין לאחר החופה, רגע לפני שכולם קופצים לרחבת הריקודים. זהו טרנד חדש ופופולרי המאפשר לבני הזוג הטרי להציג את הזוגיות והאהבה הפורחת ביניהם לעיני כל המוזמנים לאירוע, הקליפ המרגש משדרג את החוויה לכל המוזמנים ורוב הצופים בו מזילים דמעה מרוב התרגשות.
כדי להפיק קליפ חתונה איכותי, ייחודי ומרשים, מומלץ לתאם עמנו פגישה בסטודיו. נשמח להציג בפניכם קליפים שערכנו כדי שתוכלו להתרשם מהסגנון האמנותי הייחודי שלנו, עם זאת הקליפ מתוכנן ומבוים בהתאם למאפיינים ולדרישות שלכם. אנו מתמחים בין היתר גם בצילום האירוע ומציעים חבילה משתלמת הכוללת צילום חתונות (סטילס + וידאו), צילומי טראש וצילום ההכנות לאירוע.