בראשית ישראל פרסי

צילומי טראש בטרם החתונה

הטרנד החדש והמאד מוצלח של זוגות לפני החתונה הוא ביצוע צילומי טראש . 
טראש דה דראס
במהלך הימים הלחוצים שלפני החתונה, זו ההזדמנות להתפרק ולבצע טראש דה דראס, להפוך בגדים יפים ומעוצבים לבגדים מלוכלכים ורטובים והעיקר ליהנות מחוויה עוצמתית שבה אפשר לעשות כמעט כל מה שרוצים !
הזוג הצעיר שיודע שבעוד כמה ימים יצטרך ללבוש בגדים מוקפדים של כלה וחתן, מגיע לצילומים כשהחתן לבוש בחליפה מעוצבת והכלה לובשת שמלת כלה יפהפייה .אך אלה אינם הבגדים המיועדים לאירוע הקרב ובא אלא בגדים לטובת צילומי טראש מיוחדים.

קביעת לוקיישן לצילום

הזוג הצעיר והצלמים חושבים יחד על מקומות אטרקטיביים שבהם כדאי להם לצלם צילומי טראש. האפשרויות הן רבות כמו בסמוך לנחלים, חוף הים, טירות עתיקות, מוזיאונים, יערות, כרמים, חוות סוסים, שדות, המקום בו נפגשו לראשונה וכל מקום אחר האהוב על הזוג הצעיר והוא רוצה שיהפוך לחלק מהחוויה של ההכנות לחתונה.
במהלך הצילומים בני הזוג מצולמים צילומי טראש ייחודיים במקומות הללו, באין ספור פוזות חמודות, מצחיקות ושובבות. הם נכנסים לים ונרטבים, מתפלשים בחול של חוף הים, מטפסים על מבנים, רצים בין הערוגות, העצים והגידולים החקלאיים.

התמונות המדהימות של שמלות לטראש שהופכות תוך כמה שעות לטראש וחליפות מעוצבות שגם היא יוצאת מכלל שימוש הופכות את אירוע הצילום הזה לחד פעמי שאי אפשר לשכוח אותו לעולם.
המקצועיות של צוותי הצילום המיומן שלנו באה לידי ביטוי בתפיסת כל הרגעים היפים, המרגשים המביכים והמצחיקים ביותר, של כל אחד מהם לחוד ושל שניהם יחד באין ספור פוזות שאנחנו מבקשים ושהם ממציאים.

התמונות הרבות מיום צילומים זה מוקרנות בלופ על המסכים באולם האירועים כך שכל הקהל נהנה לראות, לצחוק ולחוות צילומי טראש מהממים.

 

צילומי טראש בים

עוד מאמרים וטיפים

צילומי בר מצווה

צלם לבר מצווה מתכנן את הצילומים הכוללים כמה שלבים . המטרה היא ליצור תמונות שיתעדו את התחנות הקשורות לבגרותו ולטקסי בר המצווה. צילומי חוץ לבר מצווהצלמי

קרא עוד »
צילום חתונות הזוג ובני המשפחה בחופה

צילומי חתונות

בחירת צלמים לחתונה היא משימה לא פשוטה . יש לבדוק את הנושא מכל היבטיו כדי לקבל החלטה מושכלת ונכונה.שיטת העבודה של בראשיתצוותי הצלמים לחתונה של

קרא עוד »
צילום חתונה - הבקבוק והכוס בחופה

צילום אירועים

צילום אירועים הוא מרכיב מרכזי ובעל חשיבות עליונה בתכנון כל אירוע כדי שיהיה מושלם.  צילומים – הם המזכרת מהאירועהצילומים, סרטי הווידאו והאלבומים הדיגיטליים הם מזכרת

קרא עוד »