בראשית ישראל פרסי

צילומי חתונות

בחירת צלמים לחתונה היא משימה לא פשוטה . יש לבדוק את הנושא מכל היבטיו כדי לקבל החלטה מושכלת ונכונה.
שיטת העבודה של בראשית
צוותי הצלמים לחתונה של בראשית הם בעלי ניסיון רב בתחום האירועים. תפיסת העולם שלנו היא ללוות את הזוג הצעיר לאורך כל הדרך, כדי ליצור אירוע מושלם באווירה נינוחה.
ביום כה מרגש ולחוץ, לעיתים בני הזוג מרגישים חסרי אונים, בשביל זה אנחנו איתם בהדרכה, במילה טובה וביחס לבבי ואנושי כדי ליצור עבורם את ההתנהלות הנכונה לחוויה מעצימה, ויוצאת דופן .
במהלך האירוע, אנחנו מנתבים את הפעילות כך שהזרקור יאיר תמיד על הרגעים החשובים והמסקרנים ביותר, מתעדים כל התרחשות אותנטית, קולטים אותו מכל הזוויות כדי שבתחום האירוע נוכל לחבר את כל התמונות וליצור מזכרת לדורות הבאים. 

אלבומים דיגיטליים חדשניים

צילום אירועים מוצלח הוא המפתח להצלחת האירוע ולזיכרונות הנותרים ממנו. זו הסיבה שאנו מכינים למשפחות ארבעה אלבומי דיגיטליים מיוחדים ומעוצבים הכוללים גרפיקה בשלל גוונים.
אלבום דיגיטלי גדול עבור החתן והכלה המונח על חומר כמו קנבס, מתכת, תמונה, פוליקרבונט או זכוכית עם התמונות הנבחרות שבני הזוג בחרו כתמונות המובילות המאפיינות את האירוע.
שני אלבומים דיגיטליים בינוניים עבור המשפחות של הכלה והחתן ואלבום דיגיטלי כיס המיועד לתיק של הכלה כך שיהיה זמין עבורה תמיד.
כמו כן תמונות מוגדלות על קנבס או על זכוכית יימסרו באהבה למשפחות המורחבות. 

גימיקים של בראשית

כל הסרטים והתמונות מועברים על דיסק און קי לשימושם ולהנאתם של בני הזוג.
מוצר חדשני שלנו הוא טאבלט עם מסך LSD בגודל ” 10 לצפייה בסרטי הווידאו של החתונה, הקליפים והמוסיקה הסוחפת.
בראשית הם צלמי חתונות במרכז הדוגלים בשימוש בטכנולוגיות החדשניות ביותר כדי להגיע לאיכות מקסימלית וללא פשרות של תמונות וסרטי ווידאו .

הכנות לחתונה צילומים

עוד מאמרים וטיפים

ריקודים של בני הזוג ברחבה על ידי צלם חתונות

עבודות הצילום של בראשית

צילום אירועים של בראשית מתמקצע בצילום אירועים מסוגים שונים . עבור כל אירוע אנו נערכים בצורה שונה על פי אופיו של הפרויקט ודרישותיו.  צלמים לחתונההמעטפת

קרא עוד »
צילום חתונה - הבקבוק והכוס בחופה

צילום אירועים

צילום אירועים הוא מרכיב מרכזי ובעל חשיבות עליונה בתכנון כל אירוע כדי שיהיה מושלם.  צילומים – הם המזכרת מהאירועהצילומים, סרטי הווידאו והאלבומים הדיגיטליים הם מזכרת

קרא עוד »
הכנות לחתונה צילומים

איך לבחור צלמים לחתונה

היצע נרחב של צלמי חתונות קיים בתחום זה. מי שמתכנן חתונה מעוניין שהצילומים יהיו האיכותיים ביותר שאפשר לקבל, כדי שיוכל ליהנות תמיד מהתמונות ומהסרטים שהנציחו

קרא עוד »