בראשית ישראל פרסי

צילומי חתונות

בחירת צלמים לחתונה היא משימה לא פשוטה . יש לבדוק את הנושא מכל היבטיו כדי לקבל החלטה מושכלת ונכונה.
שיטת העבודה של בראשית
צוותי הצלמים לחתונה של בראשית הם בעלי ניסיון רב בתחום האירועים. תפיסת העולם שלנו היא ללוות את הזוג הצעיר לאורך כל הדרך, כדי ליצור אירוע מושלם באווירה נינוחה.
ביום כה מרגש ולחוץ, לעיתים בני הזוג מרגישים חסרי אונים, בשביל זה אנחנו איתם בהדרכה, במילה טובה וביחס לבבי ואנושי כדי ליצור עבורם את ההתנהלות הנכונה לחוויה מעצימה, ויוצאת דופן .
במהלך האירוע, אנחנו מנתבים את הפעילות כך שהזרקור יאיר תמיד על הרגעים החשובים והמסקרנים ביותר, מתעדים כל התרחשות אותנטית, קולטים אותו מכל הזוויות כדי שבתחום האירוע נוכל לחבר את כל התמונות וליצור מזכרת לדורות הבאים. 

אלבומים דיגיטליים חדשניים

צילום אירועים מוצלח הוא המפתח להצלחת האירוע ולזיכרונות הנותרים ממנו. זו הסיבה שאנו מכינים למשפחות ארבעה אלבומי דיגיטליים מיוחדים ומעוצבים הכוללים גרפיקה בשלל גוונים.
אלבום דיגיטלי גדול עבור החתן והכלה המונח על חומר כמו קנבס, מתכת, תמונה, פוליקרבונט או זכוכית עם התמונות הנבחרות שבני הזוג בחרו כתמונות המובילות המאפיינות את האירוע.
שני אלבומים דיגיטליים בינוניים עבור המשפחות של הכלה והחתן ואלבום דיגיטלי כיס המיועד לתיק של הכלה כך שיהיה זמין עבורה תמיד.
כמו כן תמונות מוגדלות על קנבס או על זכוכית יימסרו באהבה למשפחות המורחבות. 

גימיקים של בראשית

כל הסרטים והתמונות מועברים על דיסק און קי לשימושם ולהנאתם של בני הזוג.
מוצר חדשני שלנו הוא טאבלט עם מסך LSD בגודל ” 10 לצפייה בסרטי הווידאו של החתונה, הקליפים והמוסיקה הסוחפת.
בראשית הם צלמי חתונות במרכז הדוגלים בשימוש בטכנולוגיות החדשניות ביותר כדי להגיע לאיכות מקסימלית וללא פשרות של תמונות וסרטי ווידאו .

הכנות לחתונה צילומים
צילומי חוץ לחתונות

עוד מאמרים וטיפים

ריקוד בני הזוג ברחבה הריקודים - צילומי חתונה

צילומי וידאו לאירועים

צילומי וידאו באירועים מעבירים את החוויה כמות שהיא, באופן אותנטי ואמתי . כל מי שמביט בסרטי הצילומים שבוצעו באירוע מרגיש כאילו הוא נמצא בו .צילומי

קרא עוד »
בוק בת מצווה בטבע

צילומי בת מצווה

צילומי בת מצווה מתוכננים וכוללים גם הכנות וצילומי חוץ, לפני החגיגה הגדולה, תוך שימוש במצלמות סטילס ומצלמות ווידאו בטכנולוגיות חדשניות . יום צילומיםצוות צילום אירועים של

קרא עוד »