בראשית ישראל פרסי

צילומי זוגיות

צלמי אירועים מתעדים את כל ההכנות ביום החתונה, החל בשעות הצהריים. המטרה היא להעביר באמצעות התמונות וסרטוני הווידאו את התחושות, החשמל באוויר וההתרגשות הרבה האוחזת בכולם לקראת הערב החשוב בחייהם של בני הזוג.
מתוך הניסיון רב השנים של בראשית, אנו מובילים את הצילומים באחריות רבה תוך מתן תשומת לב לכל פרט ופרט כדי לא לפספס אף חלק בפאזל הענק המורכב מכל רגעי הקסם ביום מרגש זה. 
ליווי של הכלה בסלון הכלות
צלמי חתונות מגיעים לסלון הכלות, מצלמים את הכלה טרם תחילת הליך האיפור והתסרוקת, את מהלך ביצועם ואת התוצאה המדהימה בתום התהליך.
אנחנו מעבירים דרך הצילומים המרגשים את רגע השיא שבהם הכלה כבר לבושה בשמלה הלבנה ומבינה שהיום המאושר בחייה הגיע והיא עושה את הצעדים החשובים לקראת הפגישה עם החתן שמגיע בחליפה החגיגית ונושא עמו זר פרחים יפהפה עבורה.
המפגש העוצמתי ביניהם, סוחט הרבה דמעות של אושר ושמחה והמצלמה מתעדת כל דמעה וכל מילה כדי לא לשכוח את הרגעים הקסומים והמיוחדים.

צילום במיקומים יפהפיים

לאור הניסיון הרב של בראשית, אנו מובילים את הזוג הצעיר ללוקיישנים שבחרנו יחד איתם כדי לבצע צילומי חוץ מרהיבים. כל זוג בוחר את המיקומים האהובים עליהם, בפארק רחב ידיים, בחוף הים, בשדות צבעוניים, בשבילים, בשווקים, ברחובות, במוזיאון או בכל מקום אחר שיבחרו.

הצילומים הזוגיים מתבצעים על רקע המקומות הנפלאים הללו בשפע של פוזות יפות אך גם מצחיקות ואמתיות יחד ולחוד. גם המלווים המצטרפים לצילומי החוץ משתתפים בחלק מהצילומים ויוצרים מרקם מיוחד של תמונות יפהפיות עם המון חוש הומור שיישארו לעד.
השקיעה תופסת מקום נכבד בתמונות החוץ. יופייה המיוחד של השקיעה משתלבת עם הזוג הצעיר בזוויות צילום ייחודיות כשברקע צבעי כתום צהוב ואדום והחשיכה שאט אט יורדת.

הכנות לחתונה צילומים

עוד מאמרים וטיפים

צילומי בת מצווה

צילומי בת מצווה מתוכננים וכוללים גם הכנות וצילומי חוץ, לפני החגיגה הגדולה, תוך שימוש במצלמות סטילס ומצלמות ווידאו בטכנולוגיות חדשניות . יום צילומיםצוות צילום אירועים של

קרא עוד »

צילומי טראש בטרם החתונה

הטרנד החדש והמאד מוצלח של זוגות לפני החתונה הוא ביצוע צילומי טראש . טראש דה דראסבמהלך הימים הלחוצים שלפני החתונה, זו ההזדמנות להתפרק ולבצע טראש דה

קרא עוד »
ריקוד בני הזוג ברחבה הריקודים - צילומי חתונה

צילומי וידאו לאירועים

צילומי וידאו באירועים מעבירים את החוויה כמות שהיא, באופן אותנטי ואמתי . כל מי שמביט בסרטי הצילומים שבוצעו באירוע מרגיש כאילו הוא נמצא בו .צילומי

קרא עוד »