בראשית ישראל פרסי

איך לבחור צלמים לחתונה

היצע נרחב של צלמי חתונות קיים בתחום זה. מי שמתכנן חתונה מעוניין שהצילומים יהיו האיכותיים ביותר שאפשר לקבל, כדי שיוכל ליהנות תמיד מהתמונות ומהסרטים שהנציחו את האירוע.

צלמי חתונות מומלצים
הגישה הבסיסית שלנו צלמי בראשית היא לנתב את דרכם של הזוגות הצעירים במסלול העומד בפניהם, שבאופן טבעי הם לא ממש מכירים . אנו ממליצים להם על דרך ההתנהלות הנוחה ביותר מתוך גישה אנושית, חברית, עניינית ומקצועית. ההרגשה הנוחה שאנו מעניקים לזוגות מוכיחה את עצמה לאורך כל הדרך, במסלול האין סופי של ההכנות הרבות, באירוע עצמו ובמהלך החודשים שלאחר מכן .
כדי להתרשם מאיכות העבודה שלנו, בראשית צלמי חתונות, אנו ממליצים להגיע למשרד שלנו כדי לצפות בסרטים שהסרטנו בצילומי הסטילס ובאלבומים הדיגיטליים הייחודיים שאנו מפיקים לזוגות הנישאים.

קבלת חוות דעת
את הלקוחות המעוניינים בממליצים, אנו מפנים לכל אחד מהזוגות הרבים שליווינו ביום המרגש בחייהם, כל אחד מהם יספר על הייעוץ האישי והמקצועי שהענקנו להם, על העבודה הנעימה יחד, ועל התוצאות הנפלאות של סרטי הווידאו, צילומי הסטילס והאלבומים הדיגיטליים.
לקוחות רבים מגיעים לבראשית בעקבות המלצה של חברים וקרובי משפחה שצילמנו אותם, לאור העובדה שהם היו מאד מרוצים מהשרות האדיב והמקצועי.

עבודה יצירתית של בראשית
אנחנו מתייחסים לכל עבודה כפרויקט בפני עצמו, לא מחפשים את הדרך הקלה שאנחנו מכירים אלא קשובים לבקשות של הזוגות הצעירים וזורמים איתם בהתאם לחלומות שלהם. צילומים בלוקיישנים מיוחדים, תוספות של צילומי טראש דה דראס במיקומים יוצאי דופן, תיעוד של הפתעות ואטרקציות נוספות כמו מסיבות החינה, מסיבת הרווקות ומסיבת הרווקים.
המעטפת המושלמת שאנו מעניקים לזוגות הנישאים יוצר אצלם שקט נפשי, הם יודעים שהם בידיים טובות ויקבלו את המיטב.

הזמנות של בני הזוג - צילום חתונה

עוד מאמרים וטיפים

צילומי בר מצווה

צלם לבר מצווה מתכנן את הצילומים הכוללים כמה שלבים . המטרה היא ליצור תמונות שיתעדו את התחנות הקשורות לבגרותו ולטקסי בר המצווה. צילומי חוץ לבר מצווהצלמי

קרא עוד »
בוק בת מצווה בטבע

צילומי בת מצווה

צילומי בת מצווה מתוכננים וכוללים גם הכנות וצילומי חוץ, לפני החגיגה הגדולה, תוך שימוש במצלמות סטילס ומצלמות ווידאו בטכנולוגיות חדשניות . יום צילומיםצוות צילום אירועים של

קרא עוד »
ריקוד בני הזוג ברחבה הריקודים - צילומי חתונה

צילומי וידאו לאירועים

צילומי וידאו באירועים מעבירים את החוויה כמות שהיא, באופן אותנטי ואמתי . כל מי שמביט בסרטי הצילומים שבוצעו באירוע מרגיש כאילו הוא נמצא בו .צילומי

קרא עוד »